پرده کریستالی

پرده کریستالی
مدل k108
پرده کریستالی
مدل k107
پرده کریستال
مدل k106
پرده کریستال
مدل k105
پرده کریستال
مدل k104-1
پرده کریستالی
مدل k104
پرده کریستالی
مدل k103
پرده کریستالی
مدل k101
پرده کریستال
مدل k102
پرده کریستال
مدل k103

سفارش خرید – تماس: ……………………….

خرید پرده کریستالی

آنها از جمله مدل های آویز پرده هستند که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و تاثیر زیادی در زیبایی و تغییر دکوراسیون داخلی منازل دارند. در این مقاله از سایت به تمامی جوانب و نکات خرید این نوع پرده خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی پرده کریستال 

پرده های زیبای مدل کریستالی از نوع پرده های فانتزی هستند که از موارد مهم در تغییر دکوراسیون داخلی به شمار می روند و با توجه به نوع چیدمان منزل، تابش نور و سلیقه و بودجه افراد می تواند دارای مدل های مختلفی باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این نوع پرده آن است که ظاهری شیک و مدرن داشته و با هر سلیقه و چیدمانی در منزل دارای تناسب هستند. بنابراین طراحان دکوراسیون داخلی به راحتی می توانند با هر چیدمان و مدلی در دکوراسیون داخلی منازل، مدل های مختلف این مدل پرده را پیشنهاد داده و اجرا کنند.انواع پرده کریستالی 

نوع کریستالی جزئ لاکچری ترین پرده ها به شمار می روند که انواع مختلفی داشته و در خانه های ویلایی و آپارتمانی نیز کاربرد دارند. در اصل انواع مختلف این پرده در طرحها و مدلهای فانتزی در بازار موجود بوده و زیبایی منازل را دو چندان می کنند. امروزه برندهای مختلفی در تولید و نصب انواع پرده های مختلف کریستالی فعالیت دارند که هر کدام مدل های متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند که در ادامه با مهمترین آنها آشنا خواهیم شد.

انواع پرده کریستالی 

قیمت پرده کریستالی

قیمت این مدل پرده به عوامل مختلفی مانند نوع و جنس گوی های کریستالی، کیفیت آن، شفافیت و براق بودن کریستال ها، متراژ کلی محل نصب و … بستگی دارد. پرده های طرح کریستالی در دو سبک نخ و حلقه هستند که در قطعات به کار رفته نیز با یکدیگر تفاوت دارند و همین امر موجب می شود تا قیمت های مختلفی داشته باشد.

نصب پرده

وسایل مورد نیاز برای ساخت و نصب پرده عبارتند از :

گیره
میله پرده
نخ ابریشم ( نخ ماهی گیری)
الماس و مکعبی کریستالی
توپک و نیزه کریستالی
گندمی کریستالی
چسب تفنگی

محل نصب  را باید با توجه به متراژ پرده اندازه گیری کرده و تقسیم بر ۵ نمود. سپس میله پرده را نصب می کنیم و در نهایت پرده کریستالی ساخته شده را وارد چوب پرده می نماییم.

شستشو و نظافت

مراحل شستشوی صحیح پرده به شرح زیر است :

در ابتدا باید پرده را از محل نصب جدا کرد و سپس برای تمیز کردن گوی های کریستالی، مایع ظرفشویی را با آب ولرم ترکیب نموده و برای شستشوی بهتر می توان کوی هارا در مقداری آب شسته و اجازه دهید تا کریستال ها خشک بشوند، سپس در محل خود نصب گردند.

دیدگاهتان را بنویسید