دربستی

اتوبوس دربستی

 

سفرهایی که به صورت دسته جمعه و یا خانوادگی به صورت جمعیتی انجام می شود بسیار لذت بخش می باشد. با استفاده از اتوبوس دربستی می توانید به صورت گروهی به هر نقطه از ایران سفر کرده و در بین راه توقف داشته و در مسیر از مناطق گردشگری دیدن نمایید و سفری لذت بخش را در پیش داشته باشید. استفاده از اتوبوس دربستی علاوه بر راحتی و لذتی که دارد، باعث کاهش هزینه های سفر شما نیز می شود. اتوبوس دربستی برای زمانی که جمعیت مسافرین زیاد است بسیار پرکاربرد می باشد.

اجاره اتوبوس vip دربستی

لذت سفر به تعداد زیادی و دور همی می باشد، اتوبوس های VIP راحتی بسیار زیادی دارد. این اتوبوس ها به گونه ای طراحی شده که در آن احساس راحتی خواهید داشت و برای مسافرت های طولانی بسیار مناسب می باشد. سایت ایرانیان اتوبوس های VIP بسیار مدرن و مجهز را به همراه رانندگانی مجرب و خوش برخورد در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. این اتوبوس ها صندلی های راحتی داشته و تمامی امکانات رفاهی در آن تعبیه شده است و همچنین سیستم پخش این اتوبوس ها باعث می شود که در طول سفر سرگرم تماشای فیلم شده و طولانی راه را متوجه نشوید.

اتوبوس دربستی ارزان

اتوبوس دربستی ارزان برای مسافرت های درون شهری و برون شهری بسیار مناسب است. ایرانیان اتوبوس های دربستی ارزان خود را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت برای سفرهای درون شهری و برون شهری، سرویس شرکت ها و مدارس، شرکت های توریستی و گردشگری و … به همراه رانندگانی مجرب و خوش برخورد در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد تا زمینه رفاه آن ها را فراهم کند. این اتوبوس ها پس از هر بار استفاده کارواش شده تا در سفرهای بعدی تمامی جوانب بهداشتی در آن رعایت شود.

قیمت اتوبوس دربستی vip

هزینه ثابتی را نمی توان برای اتوبوس دربستی ارزان تعیین کرد. عوامل زیادی بر روی قیمت این نوع سفر تاثیر گذار است. عواملی که بر روی قیمت اتوبوس دربستی ارزان تاثیر می گذارد عبارت است از: مقصد سفر، نرخ خدمات، مدت زمان دربستی، نوع اتوبوس و … . جهت اطلاع از هزینه های دربستی های ایرانیان کافیست که از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس حاصل نمایید.اتوبوس دربستی

ون دربستی

در صورتی که تعداد جمعیت شما از یک اتوبوس کم تر می باشد، بهترین گزینه استفاده از ون دربستی است. ون ها یکی از خودروهای راحت و مجهز بوده که برای سفرهای برون شهری گزینه مناسبی هستند. ون ها سرعت خوبی داشته و تمامی امکانات رفاهی از جمله سیستم های سرمایشی و گرمایشی در آن تعبیه شده و صندلی های بسیار راحتی نیز دارد. شما با استفاده از این ون ها می توانید در طول سفر به آهنگ دلخواه و مورد علاقه خود گوش داده و سفری خاطره انگیز را در پیش داشته باشید.

اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس یکی از پرتقاضاترین درخواست های مشتریان می باشد. این ون ها مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی بوده و بهترین گزینه برای سفرهای طولانی مدت می باشند. این نوع بسیار جادار بوده و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی است که به درخواست شما خاموش و یا روشن می شود. در این ون ها خدمات ویژه برای معلولین تعبیه شده که باعث رضایت خاطر بیشتر مشتریان عزیز شده است. همچنین صندلی های این ون ها بسیار نرم و راحت بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و به شما این امکان را می دهد که در این ون ها بصورت مقطعی و کوتاه مدت استراحت کرده و به راحتی شب را سپری کنید و در مواقع غیر مهم و توقفهای یک شبه و کوتاه نیازی به کرایه هتل و یا سویٔیت نمی باشد و از این رو باعث کاهش هزینه های سفر شما نیز می گردد.

اجاره ون کولر دار

ون های کولر دار در تابستان، خنکی بهار را برای شما تداعی می کنند. ایرانیان ون هایی با تمامی تجهیزات به همراه راننده ای مجرب در اختیار شما قرار می دهد. از این ون ها می توانید برای سفرهای درون شهری و برون شهری به صورت روزانه و یا طولانی مدت استفاده نمایید. در این ون ها موزیک دلخواه شما پخش شده تا سفری شیرین و خاطره انگیز را برای شما رقم زده شود.

اجاره ون ارزان

اجاره ون ارزان برای سفرهای درون شهری و سرویس مدارس و شرکت ها بهترین گزینه می باشد. این ون ها را قبل از تحویل به کارواش برده و به صورت تمیز و کاملا بهداشتی در اختیار شما قرار داده می شود. با استفاده از این ون ها می توانید در طول سفر به جای این که هر کدام در ماشین های جداگانه قرار گرفته و در پی هم حرکت کنید و همواره استرس گم کردن همدیگر را داشته باشید و مجبور باشید که مدام از آینه مراقب یکدیگر باشید، در این ون ها دور هم بوده و در طول سفر از مسیر خسته نشده و خاطره ای از دورهمی را برای خود رقم بزنید.

سرویس ون

سفر با دوستان و خانوادگی بسیار لذت بخش است و حال آدم را جا می آورد. خصوصا اگر در طول سفر همه دور هم جمع شده باشن و بساط بگو و بخند و شادی نیز فراهم باشد. سرویس دربستی ون این فرصت را به شما می دهد که در یک ماشین بزرگ به صورت دسته جمعی با هم اوقات خوشی را سپری کنید. همچنین فضای ون ها بزرگ بوده و شما می توانید شب را به جای ماندن در هتل در این ون ها سپری نمایید و باعث کاهش هزینه های سفر خود شوید. ایرانیان ون هایی تمیز و سالم را به همراه راننده ای مجرب و خونگرم در اختیار شما قرار می دهد. برای رزرو تنها کافیست تماس بگیرید.

 


اتوبوس دربستی

ماشین دربستی

اگر خواهان یک سفر خانوادگی آرام و به دور از سختی هستید و راغب به سفر با اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه عمومی نیستید، بهترین گزینه برای شما ماشین دربستی می باشد. شما می توانید برای مسافرت خود بهترین ماشین با تمامی امکانات رفاهی را برای سفر خود انتخاب کنید و سفری امن و بی خطر را برای خود رقم بزنید. استفاده از ماشین دربستی این امکان را به شما می دهد که بدون دغدغه رانندگی و با خیالی آسوده سفری مطمیٔن و آرام را داشته باشید.

دربستی توریستی

دربستی توریستی یکی از راه های ارزان و به صرفه برای سفرهای توریستان می باشد. در این نوع با توجه به تعداد مسافرین، خودرویی مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. همچنین انواع ماشین های دربستی توریستی با تمامی امکانات رفاهی به همراه راننده ای مجرب و در صورت نیاز مسلط به زبان انگلیسی در اختیار مشتریان عزیز قرار داده میشود.

دربستی ایرانگردی

دربستی ایرانگردی برای عاشقان سفر بسیار مناسب می باشد. در این حالت نیز با توجه به تعداد نفرات شما ماشینی مناسب با تمامی امکانات رفاهی و راننده ای مجرب در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. تمامی ماشین ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب بوده که به درخواست مسافران خاموش و یا روشن می شود. همچنین در این خودرو موسیقی دلخواه شما پخش خواهد شد تا سفری دلچسب و خاطره انگیز داشته باشید.

 سواری دربستی بین شهری

ماشین دربستی برای شهرستان

سواری دربستی بین شهری برای آن دسته از افرادی که میل به تنوع دارند و یا برای قرارهای کاری خود صلاح می دانند که از ماشین های گوناگون استفاده کنند، مناسب می باشد. این خودروها نیز پس از هر بار استفاده به کارواش رفته و تمامی قسمت های آن شستشو داده می شود. برای افرادی که بودجه برای خرید ماشین ندارند اما بنا به دلایلی به ماشین احتیاج دارند می توانند از سواری های دربستی بین شهری بهره مند شوند.

ماشین دربستی برای شهرستان ها

ایرانیان دارای ماشین دربستی برای شهرستان ها می باشد. افرادی که بودجه لازم برای خرید ماشین را ندارند و یا بنا به دلایلی از سفر با خودروی شخصی امتناع میکنند و نیز قصد مسافرت به شهرستان را دارند، می توانند از ماشین های دربستی ایرانیان استفاده کنند. این ماشین ها دارای فنی سالم و راننده ای مجرب می باشد و شما را تا مقصدتان همراهی می کند.